Latvijas čempionvienība VEF Rīga savā sastāvā piesaistījusi divus ventspilniekus – līdzšinējo BK Ventspils spēlētāju Arti Ati un jauno talantīgo ventspilnieku Klāvu Čavaru, liecina kluba sniegtā informācija.

27 gadus vecais Ate BK Ventspils pārstāvēja iepriekšējās trīs sezonas. Iepriekšējā LBL sezonā viņš vidēji guva 6,5 punktus un izcīnīja 2,4 atlēkušās bumbas, savukārt FIBA Čempionu līgas turnīrā viņam 2,8 punkti un 1,4 atlēkušās bumbas.

Tāpat VEF Rīga papildinājusi sastāvu ar 21 gadu veco centru Klāvu Čavaru, kurš pagājušās sezonas otro pusi pavadīja Turcijas otrās līgas komandā Stambulas Pertevniyal Genčlik, būdams izīrēts no Spānijas kluba Grankanārijas Herbalife. Tiesa, Turcijā viņa spēles laiks bija ierobežots, caurmērā katrā no spēlēm izceldamies ar 3,9 punktiem un 2,3 atlēkušajām bumbām.

Pirms gada ventspilnieks Čavars ar Herbalife noslēdza ilgtermiņa līgumu, kas gan nu ir pārtraukts. Pērn basketbolists palīdzēja Latvijas U-20 izlasei izcīnīt sesto vietu Eiropas čempionātā, bet šovasar viņš ir iekļauts arī pieaugušo valstsvienības kandidātos.

Pērn Čavars, vēl spēlējot Liepāja/Triobet rindās, tika nosaukts par LBL progresējušāko basketbolistu.

Autors: Ventspilnieks.lv/LETA / Foto:LETA