Ventspilī jau 45.reizi notiks Vecgada skrējiens

1193
Foto: Ventspils Maratona klubs

Kā jau katru gadu, arī šogad Vecgada dienā – 31.decembrī Ventspilī norisināsies tradicionālās skriešanas sacensības – Vecgada skrējiens. Tas šogad atzīmē jau savu 45.gadadienu, informē skrējiena rīkotāji Ventspils Maratona klubs.

Starts tiks dots plkst.12 pie Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles ieejas. Sacensībās var piedalīties ikviens neatkarīgi no vecuma. Katrs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci no viena līdz pieciem kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli – sievietēm trīs kilometru, bet vīriem piecu kilometru distancēs.

Jāatzīmē, ka dalība skrējienā ir pilnīgi bez maksas. Dalībnieku pieteikšanās notiks no plkst.10 basketbola hallē. Katrs dalībnieks saņems sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēs atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli. Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī izkarsēties basketbola halles pirtī.

Skrējiens ik gadu pulcē aptuveni 300 skrējējus ne vien no Ventspils un apkārtnes, bet no visas Latvijas, stāsta Ventspils Maratona klubs. Vecgada skrējienam ir sava vēsture, kuru pirms 45 gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Maratona klubs