Šovasar Olimpiskajā centrā Ventspils jau trešo gadu norisināsies divu nedēļu ilga, Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja nometne jaunajiem hokejistiem. Šogad nometne norisināsies laikā no 4. līdz 18.jūnijam, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja Olimpiskajā centrā Ventspils.

Nupat Olimpiskā centra Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis tikšanās laikā ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Vladivostokas Admiral kapteini un Latvijas hokeja izlases spēlētāju Oskaru Bārtuli un Rīgas Dinamo vārstusargu treneri Juri Klodānu apsprieda hokeja nometnes norisi Ventspilī. Zināms, ka Olimpiskā centra Ventspils sporta bāzēs trenēsies jaunie hokejisti no Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas. Sportisti izmantos Ledus halli ledus treniņiem, vieglatlētikas manēžu, stadionu un Piedzīvojumu parka mākslīgā ledus slidotavu sausajiem treniņiem.

Paredzēts, ka ik nedēļu notiks darbs ar 60 līdz 70 jaunajiem hokejistiem, kas būs sadalīti trīs grupās. Kā ierasts, treniņu procesā iesaistīsies divi treneri no Ziemeļamerikas ar Nacionālās Hokeja līgas pieredzi.

Līdzīgi kā pērn, arī šovasar treniņnometnē darbosies vairāk nekā 20 profesionāli hokejisti no tādiem Kontinentālās Hokeja līgas klubiem kā Novosibirskas Sibirj, Vladivostokas Admiral, Omskas Avangard un citiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Rebeka Žeire/LETA