Ar simtprocentīgu bilanci pasaules čempionātā kērlingā jauktajiem pāriem cīnās Latvijas duets – ventspilniece Santa Blumberga un talsenieks Andris Bremanis. Kanādā notiekošajā čempionātā latvieši priekšsacīkstēs savā apakšgrupa uzvarējuši visās sešās spēlēs un kā pirmā komanda kvalificējās astotdaļfinālam.

Turnīra ceturtajā dienā Latvijas izlase savu vienīgo spēli aizvadīja pret Igaunijas izlasi. Kā jau ierasts kaimiņvalstu starpā, arī šī cīņa izvērtās ļoti saspringta. Ar rezultātu 6:4 Latvijas izlasei izvedās pārspēt igauņus.

Iepriekš ar rezultātu 8:4 uzvarēta spēcīgā Japānas izlase, ar 11:4 – Baltkrievijas izlase, ar 6:5 pārspēti divkārtējie pasaules čempioni no Ungārijas, ar 11:3 sagrauta Brazīlija, ar 10:7 pieveikta Somija.

Latvijas izlasei vēl atlikusi viena apakšgrupas spēle pret Horvātijas izlasi, kura līdz šim turnīru aizvada ar zaudējumiem. Neskatoties uz šīs spēles iznākumu, Latvijas izlase pēc apakšgrupu turnīra ieņems pirmo vietu un jau tagad gaida komandu, kura viņiem stāsies pretim astotdaļfinālā.

Pirmā astotdaļfināla sesija sāksies 28.aprīlī plkst.18 pēc Latvijas laika, savukārt otrā – plkst.21.30.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pasaules kērlinga federācija