Ventspilniekam Martinovskim sudrabs Pasaules kausā kikboksā

1643
Foto: Ventspils pilsētas Sporta pārvalde

Ventspilnieks un Ventspils Kikboksa Leģions kluba sportists Raimonds Martinovskis Pasaules kausa izcīņā WAKO versijā sava trenera Sergeja Deņisova vadībā izcīnīja augsto otro vietu. Vēsturisko panākumu Ventspils kikbokseris izcīnīja K-1 disciplīnā svara kategorijā līdz 81 kg.

Cīņā par iekļūšanu finālā Raimonds tikās ar sportistu no Izraēlas. Ventspilnieks parādīja labu rezultātu, neļāva pretiniekam veikt uzbrukumus un guva punktus. Rezultātā visi trīs raundi aizvadīti ar pārliecinošu pārsvaru un izcīnīta vieta finālā. Savukārt finālā Raimondam bija jācīnās ar pašreizējo pasaules un Eiropas čempionu no Ukrainas, titulētu sportistu ar daudzu gadu pieredzi. Kaut arī abu cīņa tika aizvadīta līdzvērtīgi un labi momenti un iespējas uzvarēt bija kā Ukrainas pārstāvim, tā ventspilniekam, tiesneši pēc punktiem uzvaru piešķīra ukrainim.

Sportists ar kikboksu nodarbojas vien nepilnus četrus gadus, bet šo gadu laikā uzrādīti augsti sasniegumi kā Latvijas, tā starptautiska līmeņa sacensībās. Ar katru aizvadīto cīņu sportists progresē un kļūst spēcīgāks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Sporta pārvalde