Ašvorts: Mēs esam pirmie, kuri apspēlēja Rīgu viņu laukumā

1623
Autors: FK Ventspils
Autors: FK Ventspils

Uzvarēt Rīgas klubu viņu laukumā ir ļoti grūts uzdevums, taču prieks, ka mums tas izdevās. Tā pēc uzvaras Latvijas virslīgas čempionāta spēlē pār Rīgu (2:0) sacīja FK Ventspils galvenais treneris Pols Ašvorts.

Pirmos vārtus Ventspilī nosvinēja Aleksejs Aleksejevs, kuram vajadzēja vien 87 minūtes debijas vārtiem Latvijas čempionātā. Savus jau sestos vārtus turnīrā iesita Eduards Tīdenbergs.

“Esmu ļoti priecīgs par uzvaru, esmu ļoti priecīgs, ka Ventspils izcīnīja svarīgus un vajadzīgus trīs punktus. Teicami zināju, ka pēc emocionālās mājas spēles Eiropas līgā ar Aberdeen nāksies ļoti smagi: kā fiziskajā, tā psiholoģiskajā plānā. Uzvarēt bija ļoti svarīgi, tādēļ, ka Ventspilij tagad Latvijas čempionātā grūts nogrieznis – daudz ne to vienkāršāko spēļu. Esmu priecīgs, ka futbolisti saprata visu uzdevuma sarežģītību, piegāja atbildīgi un bija gatavi uzvarēt,” pēc spēles sacīja Pols Ašvorts.

“Uzvarēt Rīgu tās laukumā – tas ir ļoti grūts uzdevums. Vēl jo vairāk patīkami, ka Ventspils kļuva par pirmo komandu turnīrā, kura uzvarēja rīdziniekus viņu laukumā. Domāju, mūsu uzvara bija pelnīta un, atkārtošos vēlreiz, esmu ļoti priecīgs par trīs punktiem,” sacīja Ašvorts.