Ventspils bibliotēka līdz 22. novembrim veic aptauju, lai noskaidrotu lasītāju vērtējumu un viedokli par bibliotēkas darbu. Aptaujā aicināti piedalīties arī tie iedzīvotāji, kuri bibliotēku ikdienā neapmeklē.

Aptaujā respondenti aicināti sniegt atbildes par saviem bibliotēkas apmeklēšanas paradumiem, bibliotēkas sniegtajiem pakalpojumiem un citiem ar bibliotēkas darbu saistītiem  jautājumiem, kā arī sniegt savus ierosinājumus. E-anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 2 minūtes. Aptauja ir anonīma un pieejama trīs valodās – latviešu, krievu un angļu.

Aptauju iespējams aizpildīt ne tikai uz vietas Galvenajā, Bērnu, Pārventas, Augstskolas un Gāliņciema bibliotēkā speciāli izvietotos datoros, bet arī internetā, apmeklējot saiti https://sistema.baltidati.lv/lv/aizpilde/ievadi_kodu/un ievadot pieejas kodu VB20.

Ikgadējo lasītāju aptauju Ventspils bibliotēka organizē kopš 2010.gada, bet sesto gadu – sadarbībā ar sistēmu “Balti Dati”. 2019.gadā aptaujā piedalījās 922 respondenti, tostarp 250 – attālināti.

27.10.2020. / Autors: Ventspils bibliotēka  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs