Pēc aizvadītajā vasarā notikušajām pašvaldību vēlēšanām, kurās Nacionālās apvienības pārstāvji no Apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldībā neiekļuva, Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK) Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics atstāja ne vien savu amatu, bet arī izstājās no politiskā spēka. Vīlies pašvaldību vēlēšanu rezultātos, Jurševics tagad ir pievienojies Jaunai Konservatīvai partijai (JKP) un kļuvis par tās Ventspils nodaļas vadītāju, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja politiskajā partijā.

JPK līderi Jānis Bordāns un Juta Strīķe nule kā viesojās arī Ventspilī, kur notika JKP reģionālā biedru tikšanās. Ventspilī JKP Ventspils nodaļa uzņēma politiskās partijas valdes pārstāvjus, kā arī Kurzemes un Rīgas nodaļu vadītājus. Tikšanās laikā Jurševics oficiāli tika apstiprināts par JKP Ventspils nodaļas vadītāju.

Kvēlais Nacionālās apvienības biedrs nesenā intervijā apvienības mājas lapā publicētā intervijā saka: “Šobrīd vēlos lai pilsēta tiktu politiski pārvaldīta citādāk un tā sauktās “ēnas pār Ventspili” izzustu. Tomēr es sevi uzskatu par konstruktīvu opozicionāru, īpaši – saimnieciskos jautājumos. Domāju, ka dažu cilvēku bailes kaut ko uzsākt un darboties Ventspilī ir blefs – tie laiki ir beigušies un neviens šeit neizjūt negatīvi piederību citām partijām. Nacionālo apvienību izvēlējos, jo sirdī jūtos kā jaunietis. Mani trīs dēli ir Raivja Dzintara vienaudži un esmu šeit, jo tikai Nacionālajā apvienībā dzīvo Atmodas gars! (..) Savulaik uzmeklēju Ventspils nodaļas vadītāju Māri Ganusu, kurš šeit jau vairākus gadus bija ilgstoši darbojies un vadīja Ventspils nodaļu. Atgriežoties Ventspilī uzreiz iesaistījos NA Ventspils nodaļas darbā. Mani par NA Ventspils novada nodaļas vadītāju ievēlēja 2014. gada janvārī. Mūsu komandas spēks ir pieredze un erudīcija, radošums un tālredzīgums, kā arī tas, ka komandā ir dažādu nozaru vadītāji, sava darba, dzīves un Latvijas patrioti.”

JKP pašlaik ir iestājušies 800 biedri, darbojas 11 teritoriālās nodaļas – četras Kurzemē, trīs Vidzemē, divas Zemgalē, kā arī Rīgas un Mārupes nodaļas. “Reģionos ir vērojama tendence, ka vēlmi iestāties JKP izrāda arī daži bijušie citu partiju biedri, kuri vīlušies savu iepriekšējo partiju politikā un tieši JKP paustajās atklātības un godīguma vērtībās saskata iespēju uzlabot sabiedrības dzīvi un politisko situāciju valstī kopumā. Piemēram, savulaik Nacionālās apvienības biedri Inita Nagņibeda, Ieva Bronko-Pastore un Daiga Kalnbērziņa, JKP Ventspils nodaļu vada bijušais Nacionālās apvienības Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics,” norāda politiskā spēka valde.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ekrānšāviņš no JKP Twitter konta