Godinās ilggadējos Ventspils Tirdzniecības ostas darbiniekus

1285

Piektdien plkst.14 svinīgā pasākumā Ventspils Biznesa centra Konferenču zālē (Dzintaru ielā 20a, Ventspilī) akciju sabiedrība Ventspils Tirdzniecības osta godinās ostu apkalpojošo personālu, kuri uzņēmumam veltījuši vairāk kā 10 godprātīga darba gadus. Apbalvojumus pasniegs uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valērijs Pašuta un padomes  locekle Inga Antāne.

“Pasākuma mērķis ir pastiprināt personāla  motivāciju, lai viņi savus pienākumus veiktu vēl kvalitatīvāk un tādējādi panāktu visas akciju sabiedrības darba efektivitātes paaugstināšanos. Šajā nolūkā atzinības un goda rakstus, īpašas zelta un sudraba piespraudes saņems 59 cilvēki, kuru darba stāžs uzņēmumā ir ilgāks par 10 gadiem,” stāsta valdes priekšsēdētājs Pašuta.

“Mēs dzīvojam laikā, kad cilvēki viegli maina darbus, mašīnas, dzīves vietu un pat savus uzskatus. Tāpēc ir jāizceļ tie, kas šajā trauksmainajā gadsimtā spēj turēties pie pamatvērtībām – stabilitātes, uzticības un darba tikuma. Mēs lepojamies ar cilvēkiem, kas ir uzticīgi savam darbam un veic to pēc labākās sirdsapziņas,” norāda uzņēmuma padomes locekle Antāne, uzsverot, ka godināt čaklākos un daudzus gadus uzņēmumu apkalpojušo personālu ir svarīgi.

AS Ventspils Tirdzniecības osta reorganizācijas procesā ir pārņēmusi VU Ventspils Tirdzniecības osta, SIA Uniparks, SIA New Venta, AS Uniparks, kā arī AS Ventspils Tirdzniecības osta – G tiesības un saistības, ka arī visprofesionālāko personālu ostas apkalpošanas jomā, un ir izveidojusi  vienotu un saliedētu kolektīvu vienā no lielākajiem Latvijas ostu uzņēmumiem.

Starp godināmajiem ir cilvēki, kam pērn un šā gada pirmajā pusē aprit pilni 10, 15, 20, 25, 30, 35 un pat 45 darba gadi vienā un tajā pašā uzņēmumā. Par 10 gadu nepārtrauktu darba stāžu ostā cildinās 18 cilvēkus, un  5 cilvēkus godinās par 15 gadu darbu. Par Ventspils ostas dažādajiem darba iecirkņiem atdotiem 20 mūža gadiem 9 cilvēki saņems īpašas sudraba piespraudes. Par ostai atdotu ceturtdaļgadsimtu cildinās 10 cilvēkus.  Toties 17 darbiniekiem, kas ostas kolektīvā nostrādājuši 30 gadus, tiks pasniegtas zelta piespraudes ar akciju sabiedrības logotipu. Starp zelta piespraužu ieguvējiem būs arī tālmanes Ludmila Verakso un Zoja Oskirko, kas ostā strādā jau 40 gadus, bet mehāniķis Leonīds Koroļkovs vienā darbavietā godprātīgi nostrādājis 45 gadus.  

Pasākumā aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA