Piektdien ar pirmo spēli sāksies Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērija, kurā BK Ventspils tiksies ar VEF Rīga. Grandu duelis sāksies ar divām spēlēm Ventspilī. Šovakar spēles sākums plkst.19.30. Nāc un atbalsti ventspilniekus cīņā par čempiona titulu!

Šogad abas komandas jau ir tikušās divas reizes un abās uzvarējuši ventspilnieki, taču, protams, tas bija regulārajā sezonā un finālsērijā cīņas ir pavisam cita rakstura. Pirmā abu komandu tikšanās notika 14.janvārī un tajā tika izcīnīta uzvara ar 81:73. Otrajā spēlē 4.martā viesos ventspilnieki uzvarēja ar ar 80:77.

Finālsērija ritēs līdz kādas komandas četrām uzvarām. Arī sērijas nākamā spēle notiks svētdien Ventspilī. Pēc tam 23. un 25.maijā spēles notiks Rīgā. Ja būs nepieciešamas vēl spēles, tās notiks 27.maijā Ventspilī, 29.maijā Rīgā un 31.maijā Ventspilī.

VEF Rīga un Ventspils finālā tiekas sesto reizi pēdējo septiņu gadu laikā. Iepriekšējās piecās finālsērijās labāk veicies rīdziniekiem, kuri ieguvuši četrus titulus. Zīmīgi, ka visās finālsērijās piedalījies Kristaps Janičenoks, vispirms pārstāvot VEF Rīga, bet kopš 2014.gada – Ventspili.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Edijs Pālens/LETA