Ikgadējā pētījumā par iekārotāko darba devēju līdera pozīcijas saglabājusi AS Latvenergo, bet par labāko darba devēju valsts pārvaldē pēc aptaujas rezultātiem tika atzīta Saeima. Savukārt labākā darba devēju titulu Kurzemē ieguva SIA Ventspils nafta termināls. 

Šā gada aptaujā pirmo reizi tās vēsturē tika noteikti labākie darba devēji valsts pārvaldē un arī sabiedriskās ēdināšanas sektorā. Valsts pārvaldē šo titulu ieguva Saeima, bet titulu Top darba devējs 2016 sabiedriskās ēdināšanas sektorā” ieguva AS Lido.

Titulu Gada izaugsme – darba devējs, kurš sarakstā ir pakāpies par visvairāk pozīcijām uz augšu – ieguva McDonald’s pārvaldnieks SIA Premier Restaurants Latvia. Labākā darba devēja titulu finanšu sektorā piekto gadu pēc kārtas ieguva AS Swedbank, bet par labāko darba devēju transporta un loģistikas sektorā tika atzīts AS Air Baltic Corporation jeb airBaltic. Labāko darba devēja titulu informācijas tehnoloģiju (IT) un telekomunikāciju sektorā ieguva SIA Latvijas mobilais telefons.

Šogad sīvākā cīņa līdz pēdējam balsošanas brīdim par pirmo vietu izvērtās starp tirdzniecības nozares uzņēmumiem – SIA Circle K Latvia (iepriekš SIA Statoil Fuel & Retail Latvia) un SIA Coca-Cola HBC Latvia, kurā SIA Circle K Latvia izdevās nosargāt līdera pozīciju kā top darba devējam tirdzniecības sektorā aizvadītajā gadā.

Par iekārojamāko darba devēju ražošanas sekotā pagājušajā gadā tika atzīts AS Latvenergo. Tādējādi Latvenergo ieguvis kopumā divus titulus.