Jau 18.reizi Ventspils pludmalē pacelts Zilais karogs

2155

Ventspils pludmalē jau 18.reizi svinīgi pacelts Zilais karogs – pasaulē populārākais tūrisma ekosertifikāts, kas tiek plaši atpazīts gan iedzīvotāju, gan pašvaldību un vides institūciju vidū.

Pasākumā piedalījās Ksenia Patokina Dance deju studija, metālpūšamo instrumentu ansambļa Ventspils Brass un īpašais viesis – Eirovīzijas dziesmu konkursa finālists Justs.

Zilā karoga pacelšanas svētkos, jau otro gadu tika pasniegtas Ventspils pilsētas domes atzinības vides jomā.

Ventspils pilsētas dome gada atzinību vides jomā pērn ieviesa nolūkā veicināt vides kvalitātes uzlabošanu, kā arī stimulēt videi draudzīgu uzņēmējdarbību Ventspils pilsētā. Balvas Videi draudzīgākais uzņēmums tika piešķirtas diviem uzņēmumiem – B kategorijā saskaņā ar žūrijas vērtējumu Videi draudzīgākais uzņēmums Ventspilī ir pašvaldības SIA Ventspils Siltums, bet C kategorijā – pašvaldības SIA Ventspils Reiss.

Tāpat konkursa ietvaros pasniegtas arī vecināšanas balvas tiem uzņēmumiem, kuri bija vien soļa attālumā no atzīšanas par 2015.gada videi draudzīgāko uzņēmumu Ventspilī – SIA Ventamonjaks, SIA Volvo Truck Latvia, Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts un pašvaldības SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca.