Ventspils domes opozīcijas deputāti tikušies ar vides aizsardzība sun reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, kurš, pēc deputātu teiktā, izprot situāciju Ventspils pilsētas pašvaldībā. Deputāti sagatavos un iesniegs ministram visu informāciju par Ventspils attīstības aģentūru, kurā smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs saņem četras reizes lielāku algu par darbu domē, kas patiesībā ir viena un tā paša darba dublēšana.

“Ar ministru vienojāmies, ka sagatavosim un iesniegsim VARAM mūsu rīcībā esošo informāciju par Ventspils attīstības aģentūru, kurā domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ūst lielāko daļu ienākumu, jo uzskatām, ka nav pieļaujams, ka domes priekšsēdētājs par vienu un to pašu darbu saņem algu divās vietās,” tā norāda opozīcijas deputātu grupas vadītājs Ģirts Valdis Kristovskis.

Deputāti pēc tikšanās ar ministru arī nolēma atsākt piedalīties Ventspils pilsētas domes sēdēs. To viņi darīs jau sākot ar nākamo nedēļu. Lēmumu par domes sēžu boikotēšanu Kristovskis, Dace Korna, Aivis Landmanis un Ivars Landmanis pieņēma pēc tam, kad 12.aprīļa domes sēdē pašvaldības vadība kārtējo reizi atteicās sniegt informāciju par pašvaldības un tās atsevišķu kapitālsabiedrību maksājumiem Ventspils attīstības aģentūrai.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspilnieks.lv