Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāts Ģirts Valdis Kristovskis neplāno iesaistīsies jaunajā politiskajā partijā Laiks pārmaiņām, ko ceturtdien Ventspilī nodibināja tranzītbiznesa uzņēmēju biedrības Baltijas asociācija – transports un loģistika (BATL) prezidente Inga Antāne.

Kristovskis arī neesot saņēmis piedāvājumu iesaistīties jaunajā partijā. Pēc pašvaldību vēlēšanām no Antānes puses neesot bijuši nekādi komentāri par to, kā Ventspils domē strādā no apvienotā saraksta ievēlētie opozīcijas deputāti, un arī nekādu domstarpību neesot. Pēc Kristovska domām, Antānes iniciatīva par partijas dibināšanu skaidrojama ar viņas vēlmi veikt aktīvāku politisko darbību.

Kristovskis joprojām ir Vienotības ierindas biedrs, taču kopš 2011.gada aktīvu darbību partijas vadībā neveic. “Iepriekšējā neprasmīgā vadība un varaskāre ir diskreditējusi partiju, taču es uzskatu, ka Vienotībai joprojām ir liels potenciāls. Ja es partijai būšu vajadzīgs, esmu gatavs atkal aktīvi darboties, bet īpaši neuzplīšos,” sacīja politiķis. Sava politiskā spēka dibināšana neesot Kristovska plānos.

No apvienotā Vienotības, VL-TB/LNNK un Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta Ventspils domē tika ievēlēti divi Vienotības un divi LRA deputāti.

“Mēs darām savu darbu tik, cik kas ir mūsu spēkos. Vajag nedaudz paciesties – mums ir iestrādes, ar kurām drīz nāksim klajā. Darba ir pilnas rokas,” pirmo mēnešu darbu Ventspils domes opozīcijā vērtēja Kristovskis.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Antāne nodibināja jaunu politisko partiju Laiks pārmaiņām. Partijas dibināšanas sapulcē piedalījās vairāk nekā 350 domubiedri.

Autors: LETA / Foto: LETA