Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1310

Šajās dienās lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēma laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – sesto numuru.

Laikrakstā lasāma saruna ar ventspilnieku Ugo Sviķekalnu, kurš jau ceturtdaļgadsimtu darbojas dažādās jomās un sauc sevi joprojām par mazo uzņēmēju, taču uzsver, ka ventiņi paši vēl neapjauš, ka viņi ir liels spēks. Tāpat ir raksts par to, kā mēs – ventspilnieki – varam palīdzēt tiem cilvēkiem jau cienījamā vecumā, kuri ir tik daudz ieguldījuši pilsētas izaugsmē, taču bieži vien palikuši nepelnīti aizmirsti.

Ventspils Olimpiskais sporta centrs ir pilsētas un visa novada lepnums – tas ir viens no lielākajiem un modernākajiem Latvijā, bet vieni no lielākajiem ir arī tā saimnieciskās darbības mīnusi. Tie ir 600–700 tūkstoši eiro ik gadu, ko pagaidām lielākoties nosedz valsts dotācijas, bet daļa sloga gulstas arī uz pašvaldības pleciem. Neraugoties uz to, Ventspilī turpinās dārgu objektu būvniecība. Atklāts ir jautājums – vai tas ir ieguldījums rītdienā vai arī īstermiņa plānošana: ja dod, tad ņemam, pēc tam kaut vai ūdens plūdi.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 21.aprīlī!