Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1275

Šajās dienās lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņem laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – septīto numuru.

 

Šoreiz lasītāji uzzinās par to, ar kādiem mērķiem gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās startēs triju nacionālo politisko partiju apvienība, kas izvēlējusies devīzi Ventspils atdzimšanai un uzplaukumam.

Jaunākajā numurā lasāms stāsts par neseno Ventspils pagātni, kad pēc pilsētas pašvaldības iniciatīvas un ar tās atbalstu publiski aizsākās, kādu laiku plauka un attīstījās daudzas patiešām vērtīgas iniciatīvas izglītības, veselības aprūpes un sociālajā jomā. Bet pēc tam tās klusi ir gājušas mazumā vai izplēnējušas pavisam, dodot vietu varbūt ne tik vajadzīgām, bet modīgākām, varētu pat teikt, populistiski – reklāmiskām aktivitātēm, kas toties nes tūlītēju slavu pilsētas tēviem un krusttēviem.

Numura tēmā laikrakstā meklēta atbilde uz jautājumu, cik tad patiesi ir mazulim draudzīga Ventspils pilsēta. Jaunākajā numurā arī stāstīts par iniciatīvu, ka vienas pašvaldības vadītāja amatā turpmāk noteikt maksimālo pilnvaru termiņu, proti, divi sasaukumi.  Savukārt noslēgumā lasāms stāsts par Ventspils hokeja klubu HK Venta 2002, kas pirmo reizi vēsturē iekļuvis un sekmīgi cīnās par uzvaru Latvijas čempionāta 1.līgas kopvērtējumā!

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 28.aprīlī!