Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1345

Šajās dienās lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņem laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – devīto numuru.

Šajā numurā lasiet: Latvijas Izglītības fonda mājaslapā pieejams pētījums par Saldus, Talsu, Ventspils, Kuldīgas un Liepājas konkurētspēju. Saruna ar pētījuma autoriem ekonomistu Romanu Vitkovski un Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes lektoru Egīlu Fortiņu.

Ministru kabineta sēdes slēgtajā daļā pieņemtais lēmums neatbalstīt Ventspils ostas iesaisti Nord Stream 2 projekta īstenošanā joprojām nav izskaidrots ne Ventspils uzņēmumiem, nedz sabiedrībai. Ir pamats šaubīties, vai Latvijas valdības ministru saime patiesi ir izvērtējusi un izanalizējusi visas ekonomiskās un drošības intereses no dalības gāzesvada projektā Nord Stream 2.

Labdarības akcijas  No sirds uz sirdi Ventspilī iniciatori tiekas ar ģimeni, kurā dzīvo kopā divi cilvēki ar īpašām vajadzībām. Kāda ir invalīdu ikdiena Ventspilī, kādu atbalstu viņi saņem, un kas nepieciešams, lai invalīdiem un viņu tuviniekiem ar savu bēdu nebūtu jācīnās pašu spēkiem vien.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 11.maijā!