Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

811

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 92. numuru!

Ziemassvētki! Lai gan saka, ka brīnumu laiks ir gadu mija, kad mājlopi pusnaktī runā, atdzīvojas koki un katrā mājā nāk Ziemassvētku vecītis, mēs no sirds ceram un ticam, ka nākamgad tie mazie brīnumi, kuri padara mūsu ikdienu bagātāku un laimīgāku, notiks daudz biežāk, kā šajā gadā, raksta apsveikumā Ventspils domes deputāti Ģirts Valdis Kristovskis, Aivis Landmanis, Dace Korna un Ivars Landmanis.

Vispārējā situācija Latvijas tranzīta sektorā ir graujoša. Par negatīvām tendencēm tranzīta nozares sakārtošanā, Ventspilnieks.lv rakstījis vairākkārt. Nesen arī ziņojām, par Ventspils brīvostas lēmumu būtiski paaugstināt ostas maksas, kas vēl vairāk sadārdzinās ostā strādājošo termināļu izdevumus, un var radīt sarežģījumus darbā ar klientiem vai pat vispār tos atbaidīt, līdz ar to nodarot zaudējumus kā ostā strādājošiem uzņēmumiem, tā arī pašai brīvostai, pilsētas budžetam un vienlaikus arī valsts tautsaimniecībai. Uz to asi norāda arī SIA Ventspils nafta termināls.

Domāt pašam, lai aizdomātos citi. Mācoties ar sporta tradīcijām bagātajā Ventspils 1. vidusskolā, Uldis Grieze aizrautīgi trenējies basketbolā. Sapņojis kādreiz uzspēlēt ja ne NBL vai valsts, tad vismaz skolas un pilsētas izlasē. Diemžēl, augums nav stiepies garumā tikpat strauji, kā sportiskās ambīcijas, tāpēc vajadzējis samierināties ar vietu B grupā. Kad nē, tad nē! Uldis atteicies no nodoma gūt aplausus sporta zālē un nolēmis pamēģināt, vai pašapliecināties un publikas uzmanību nevarēs piesaistīt daudz neparastākā, varbūt pat elitārā veidā. Proti, kļūstot par aktieri Ventspils Tautas teātrī.

Biedrība Ventspils uzplaukumam ar mīlestību un labiem darbiem palīdzējusi daudziem. Ziemassvētki un gadumija ir laiks, kad atskatīties uz paveikto. Ventspilnieks. lv skaidroja, kāda šogad bijusi labdarības organizācijas Biedrība “Ventspils uzplaukumam” bilance – kādām organizācijām, to īstenotajiem projektiem un privātpersonām sniegta palīdzīga roka. Šogad, pateicoties uzņēmēju atbalstam, labdarībai kopumā veltīti teju 95 tūkstoši eiro. Biedrību labos darbos atbalsta virkne Ventspils ostā strādājošu komercsabiedrību, tai skaitā AS Ventbunkers, AS Baltijas ekspresis, SIA Noord Natie Ventspils Terminals, AS Unifreight Logistics un citas.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 11.janvārī!