Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1629

Piektdien, 24.martā, lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņems laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākais – trešais numurs. 

Šoreiz numurā lasiet par to, kā Ventspils ostā strādājošais uzņēmums Noord Natie Ventspils Terminals plāno attīstīt jaunu pakalpojumu segmentu un iezīmēt Ventspils ostu kruīza kuģu kartēs. Intervijā ar AS Ventbunkers ekonomikas un budžeta nodaļas vadītājs Ivars Landmanis stāsta par industralizācijas nozīmi Ventspilij kā ostas pilsētai un par to, kā pašvaldībā izteikti jādominē saimnieciskām, nevis politiskām interesēm. Tāpat arī lasāms stāsts par to, kādēļ Ventspilī vairāk būtu jāattīsta sociālā uzņēmējdarbības niša, svarīgi ir izveidot sinerģiju starp organizācijām, kurām jāpalīdz, uzņēmumiem, kas var finansiāli palīdzēt, un pašvaldību, kas ir starpnieks. Analītiskajā apskatā uzzināsiet par situāciju un skaidrojumu pilsētas uzbūvēto jauno dzīvojamo namu platību ziņā, kas valsts mērogā pašlaik ir ļoti zema.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks jau pēc nedēļas, 31.martā.