Lembergu atbrīvo no Ventspils domes Pilsētas attīstības jautājumu komitejas un vadītāja amata

0
198

Ventspils pilsētas domes piektdien sasauktajā sēdē viens no diviem darba kārtības jautājumiem bija par izmaiņām pašvaldības komiteju sastāvos. Ņemot vērā ASV noteiktās sankcijas un to, kāda personiska ietekme pašvaldības darbā ir smagos noziegumos apsūdzētajam Aivaram Lembergam, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanā ierobežotais Lembergs piektdien tika atcelts no domes Pilsētas attīstības jautājumu komitejas un līdz ar to arī no priekšsēdētāja amata, liecina domes lēmums.

Pavērojot lēmumu ir redzams, ka būtībā notikusi rokāde. Ar iesniegumiem par lūgumu atbrīvot no pienākumu pildīšanas vērsās divi domnieki – gan Lembergs, gan zemnieks, no Lemberga partijas Latvijai un Ventspilij ievēlētais deputāts Aigo Gūtmanis, kurš tādējādi atkāpjas no darba Sociālo jautājumu komitejā.

Ventspils pilsētas domes sēdē nolemts abu lūgumus apmierināt. Taču pēc tam Lembergs ieņēma Gūtmaņa vietu Sociālo jautājumu komitejā, bet Gūtmanis kļuva par Lemberga vietas ieņēmēju Pilsētas attīstības jautājumu komitejā.

Līdz ar to turpmāk Pilsētas attīstības jautājumu komitejā strādās Ģirts Valdis Kristovskis, Ivars Landmanis, Didzis Ošenieks, Jānis Vītoliņš, Uldis Boitmanis un Aigo Gūtmanis. Savukārt Sociālo jautājumu komitejā strādās Ilze Buņķe, Igeta Gredzena, Dace Korna, Aivis Landmanis, Didzis Ošenieks un Aivars Lembergs.

Netiek gan minēts, kuri deputāti kļūs par konkrēto komiteju priekšsēdētājiem.

Jāatzīmē, ka Lembergs arvien ir domes Pilsētas attīstības komisijas loceklis un priekšsēdētājs. Līdz ar to tas liek domāt, ka šāds solis ir tikai formalitāte, bet būtībā līdzšinējā darbā nekas faktiski nemainīsies.

10.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspilnieks.lv