Šodien plkst.17 Ventspils baptistu baznīcā jau desmito gadu norisināsies ikgadējais Ziemassvētku labdarības koncerts No debesīm es atnesu…, kura laikā varēs izbaudīt ne vien sirsnīgas svētku dziesmas, bet galvenais – dāvāt savu sirds siltumu un ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām.

Kā informē koncerta rīkotāji, svinīgajā notikumā kā ik gadu ar jau iemīļotām, kā arī jaunām Ziemassvētku dziesmām priecēs Ventspils popgrupas Jūras akmentiņi dziedātāji Lūcijas Boitmanes vadībā. Šogad labdarības koncertu No debesīm es atnesu… muzikāli bagātinās koncerta īpašais viesis dziedātājs Normunds Rutulis, kā arī viesmākslinieces – Laura Lauze un Katrīna Bindere. Jau tradicionāli, labdarības koncertu ar sirdsvārdiem papildinās Dana Reizniece–Ozola.

Labdarības koncerts No debesīm es atnesu… tiek rīkots, lai vāktu ziedojumus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš bērniem. Palīdzība nepieciešama vairākiem bērniem – īpašiem ārstēšanās vai rehabilitācijas kursiem, vingrošanai, masāžām. Ziedojumi tiks vākti un nodoti atbalsta centram Cimdiņš, kura speciālisti zina un vislabāk varēs novērtēt, kuram bērniņam palīdzība nepieciešama vissteidzamāk.

Ieeja pasākumā bez maksas, koncerta laikā tiks vākti ziedojumi.

Ziedojumus iespējams nodot arī ar pārskaitījumu jebkurā brīdī, kaut vai tagad. Jāadresē nodibinājumam Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš, reģistrācijas numurs 40008167435, adrese – Atpūtas iela 16, Ventspils, LV-3601. Banka: AS Swedbank, konta numurs ir LV98HABA0551030241786.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA