Virs Ziemeļeiropas atrodas plašs pazemināta atmosfēras spiediena apgabals, kas šonedēļ noteiks laika apstākļus Latvijā – debesis būs lielākoties mākoņainas un bieži gaidāmi arī nokrišņi.

Pirmdien daudzviet līs, austrumos iespējams arī slapjš sniegs, nokrišņiem bagāts laiks saglabāsies arī otrdien. Trešdienas naktī nokrišņi īslaicīgi pierims, bet jau trešdienas dienā atkal daudzviet gaidāms slapjš sniegs, sniegs, kas vietām būs stiprs, izraisot sniega segas pieaugumu par 6-8 cm. Gaisa temperatūrām noslīdot zem nulles, dažviet veidosies arī apledojums. Nokrišņi ar nelieliem pārtraukumiem sagaidāmi līdz pat nedēļas beigām.

Darba nedēļas sākums būs vējains: pirmdien piekrastē dienvidrietumu, rietumu vēja brāzmas sasniegs 15-18 m/s, un arī citviet vējš būs brāzmains. Otrdien vējš nedaudz pierims, bet trešdien tas atkal būs brāzmains, un piekrastē dienvidu puses vēja brāzmas daudzviet sasniegs 15-19 m/s.

Latvijas teritorijā pakāpeniski ieplūdīs vēsāks gaiss: ja nedēļas sākumā gan naktī, gan dienā gaisa temperatūras būs pozitīvas, tad nedēļas beigās austrumos nakts laikā gaisa temperatūra naktī var noslīdēt līdz -7 grādiem, taču Kurzemes piekrastē tā pieturēsies tuvu nullei.