Ventspilī nodibināta politiskās partijas Laiks pārmaiņām Kurzemes reģionālā nodaļa. Par Kurzemes reģionālās nodaļas vadītāju ievēlēta partijas valdes locekle Alīna Rugine.

Partijas reģionālās nodaļas vadītāja uzsvēra, ka jaunā politiskā spēka Kurzemes reģionālās nodaļas dibināšana tieši Ventspilī ir likumsakarīga, jo Ventspils pilsēta ar tās neaizsalstošo ostu un lielo ekonomisko potenciālu vienmēr bijusi viens no reģiona un arī valsts tautsaimniecības attīstības stūrakmeņiem.

Partijas Laiks pārmaiņām valdes priekšsēdētāja Inga Antāne uzsvēra, ka izmaiņas nacionālajā un arī starptautiskajā politikā un ekonomikā prasa jaunu skatījumu uz valsts, tajā skaitā arī uz Kurzemes reģiona tālākās attīstības procesiem.

“Tā kā partijas mērķis ir panākt, lai reģionālā politika top katrā konkrētā Latvijas reģionā uz vietas, Kurzemes reģionālajā nodaļā, līdzīgi kā partijas Latgales nodaļā, strādās un par reģiona attīstībai būtiskiem jautājumiem lems paši kurzemnieki,” skaidroja Antāne.

Kā uzsvēra Antāne, jau tuvākajā laikā partijas reģionālās nodaļas tiks izveidotas arī vēl citos reģionos.

Laiks pārmaiņām ir reģionāla partija, ko pagājušā gada rudenī Ventspilī kopā ar domubiedriem izveidoja biedrības Baltijas asociācija – transports un loģistika (BATL) prezidente un savulaik viena no pašlaik jau likvidētās Valda Zatlera Reformu partijas līderēm Antāne.

Kā ziņots, partijas Laiks pārmaiņām dibināšanā, kas pērn 21.septembrī notika tieši Ventspilī, piedalījās vairāk nekā 350 domubiedri. Partijas valdē darbojas Antāne, Rugine, Ingrīda Gradkovska un Linards Gulbis.

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: Partijas Laiks Pārmaiņām foto