Ventspilī policija likvidē marihuānas audzētavu

1504

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī jūlija sākumā likvidējusi kādu marihuānas audzētavu. Tāpat tika veiktas kratīšanas citās adresēs, kur atrastas dažādas narkotiskas vielas un uz aizdomu pamata par nozieguma izdarīšanu aizturēti divi vīrieši.

Pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova informēja, ka policijas amatpersonas veica kratīšanu vairākas adresēs, kā rezultātā tika izņemti 17 marihuānas stādi, 124 grami izžāvētas marihuānas, hašišs un aptuveni 15 grami vielas, kas satur metamfetamīnu.

Uz aizdomu pamata par noziegumu izdarīšanu aizturētas divas personas – 1978.gadā un 1990.gadā dzimuši vīrieši, kuri arī iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā. 1990.gadā dzimušam vīrietim, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita rakstura noziedzīgiem nodarījumiem, šobrīd ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, savukārt 1978.gadā dzimušam vīrietim, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem, tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu, ja tas darīts lielā apmērā un par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Valsts policija