Ventspils nafta terminālim arī šogad platīna balva Ilgtspējas indeksā

1622

SIA Ventspils nafta termināls (VNT) šā gada Ilgtspējas indeksā jau otro gadu pēc kārtas saņēma platīna kategorijas balvu un pirmo reizi Ilgtspējas indeksā ietvaros ieguva statusu kā ģimenei draudzīgs komersants. Pasākumā uzņēmums par savas iniciatīvas prezentāciju par darbuzņēmēju drošības uzlabošanas programmu ieguva specbalvu Atbildīga biznesa gada iniciatīva.

VNT Ilgtspējas indeksā piedalās ceturto gadu, sasniegtie rezultāti ir tiešs apliecinājums uzņēmuma augstās korporatīvās atbildības un ilgtspējas sniegumam, kā arī uzņēmuma veiksmīgi īstenotajai darbinieku darba un ģimenes dzīves saskaņošanas politikai.

VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs uzsvēra: “Esmu gandarīts par saņemto novērtējumu un vēlos pateikt paldies VNT darbiniekiem par profesionālo komandas darbu, kas palīdz sasniegt atzinīgus rezultātus. Neraugoties uz to, ka nereti vietējā līmenī saskaramies ar izaicinājumiem, mēs pierādām, ka Korporatīvā atbildība mums ir ikdienas darba sastāvdaļa. Lai noturētu ietekmīga un dinamiska tirgus segmenta pārstāvja pozīcijas, mums jādomā par mūsdienīgu uzņēmuma vadības pieeju. Ne tikai dalība Ilgtspējas indeksā un pasākumā Atbildīgu ideju tirgus, bet arī saņemtais “Ģimenei draudzīgs komersants” statuss raksturo uzņēmuma kultūru, tā izpaužas mūsu darbībā attiecībās ar darbiniekiem un sadarbības partneriem.”