Ventspils Piedzīvojumu parkā š.g. 10. jūnijā tika atklāta Baltijā lielākā vissezonas rodeļu trase. No trases atklāšanas brīža, 10. jūnijā līdz 2. jūlijam Ventspils rodeļu trasē ir pārdotas vairāk  kā 18 tūkstoši biļetes. Rodeļa pakalpojuma izmantotāju kopējais skaits rēķināms vēl lielāks, jo šajā uzskaitījumā nav iekļauti bērni vecumā no 3 līdz 8 gadiem, kuriem biļete nav jāiegādājas, jo tie brauc pieaugušo pavadībā bez maksas.

Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir 580 m garš ar 360 grādu virāžām. Rodeļa kamanas ir divvietīgas un var sasniegt maksimālo ātrumu līdz 40 km/h.  Kamanas ir aprīkotas ar viedo elektronisko bremzēšanas sistēmu un elektriskajām bremzēm, kas nodrošinās pašbremzēšanu, lai izvairītos no sadursmēm. Rodeļu trases konstrukcijas un kamanas izgatavotas “Josef Wiegand GmbH & Co. KG” rūpnīcā Vācijā, kas ir viens no lielākajiem rodeļu trašu izgatavotājiem visā pasaulē.

Pakalpojumu cenas: bērnam vecumā no 3 līdz 7 gadiem nobrauciens – bez maksas tikai kopā ar pilngadīgu personu, kurai jāiegādājas biļete, jauniešiem vecumā no 8 -17 gadiem viena nobrauciena cena ir 3 eiro, bet pieaugušajiem viena nobrauciena cena ir 5 eiro.

 

6.07.2023. / Autors: OC “Ventspils” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs