Ventspils slimnīcā pasaulē nācis šī gada 500.mazulis

1590
Autors: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Autors: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Otrdien Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspilī dzemdību nodaļā pasaulē nācis šī gada 500.mazulis, kam vecāki devuši vārdu Martins, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja slimnīcā.

Puisītis ir četrus kilogramus smags un 53 centimetrus garši. Puisītis ir Zelmeņu ģimenes trešā atvase, mājās mazuli gaida māsiņa un brālītis.

Tā kā ģimenei šis ir jau trešais bērniņš, tad ģimenei ir nodrošināta iespēja uzturēties paaugstināta komforta palātā bez maksas. Attīstot mātēm un bērniem draudzīgas vides programmu, Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā ģimenēm, kurās jau aug vismaz divi bērniņi, tiek piedāvāta iespēja nākamo bērniņu sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Ventspils slimnīca tradicionāli katru gadu sveic 500.jaundzimušo, kas pasaulē nācis slimnīcas dzemdību nodaļā. Jaunos vecākus un mazuli sveikt ieradušies bija valdes loceklis, galvenais ārsts Dainis Gīlis, dzemdību nodaļas vadītājs Sergejs Gurjanovs un vecākā vecmāte Gunta Cērpa.

Ik gadu Ventspils slimnīcā piedzimušo mazuļu skaits pieaug – 2013.gadā slimnīcā piedzima 596 mazuļi, bet 2014.gadā – 628 mazuļi, toties aizvadītajā gadā tika uzstādīts jauns rekords – 630 mazuļi.

Ventspils slimnīcā savas atvasītes pasaulē laiž ne tikai ventspilnieces un Ventspils novada topošās māmiņas. Šeit dzemdēt izvēlas arī sievietes no Talsiem, Kuldīgas, Rīgas un citām pilsētām un novadiem.