FK “Ventspils” mājās uzveic čempionus “Riga FC” un uzlabo izredzes iegūt bronzas medaļas

603

Ļoti svarīgu uzvaru cīņā par Latvijas čempionāta bronzas medaļām sestdien izcīnīja FK Ventspils futbolisti, kuri savā laukumā ar 2:1 pārspēja Riga FC, neļaujot pašreizējiem čempioniem jau priekšlaikus iegūt titulu arī šajā sezonā.

Laukuma saimniekiem spēle iesākās neveiksmīgi, jo jau septītajā minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja pieredzējušais pussargs, savulaik Ventspilī spēlējušais Oļegs Laizāns.

Spēles turpinājumā, kuras laikā tika parādītas daudzas dzeltenās kartītes, mājinieki centās atspēlēties, taču ilgu laiku tas neizdevās. Vien 72.minūtē ventspilnieki panāca izlīdzinājumu, kad ļoti viltīgu, taču lielisku sitienu pa vārtiem izdarīja Lukass Villela Rezende, pārmetot pāri bumbu vārtsargam un tai iekrītot vārtu tālajā stūrī.

Mājinieki bija uz viļņa, taču viņu centieni gūt vēl vienus vārtus beigās tika atalgoti – jau kompensācijas laika piektajā minūtē Roberts Mickevičs ieraidīja bumbu vārtos un nodrošināja Ventspils komandai svarīgu uzvaru ar 2:1.

Pēc šīs uzvaras FK Ventspils uzlaboja savas pozīcijas un ar 47 punktiem 30 spēlēs nostabilizējās trešajā vietā. Tuvākie sekotāji Jūrmalas Spartaks atpaliek par septiņiem punktiem, taču jūrmalnieki aizvadījuši par divām spēlēm mazāk. Otrie ar 55 punktiem ir RFS, bet Riga FC sakrājuši 60 punktus.

20.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils