Ventspils basketbolisti ir ļoti priecīgi par uzvaru FIBA Čempionu līgas mačā Francijā pār Elan (75:69), jo zaudējuma gadījumā būtu palikušas ļoti mazas cerības uz izslēgšanas turnīra sasniegšanu, pēc cīņas pauda ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers.

 

“Mums ir daudzi jauni puiši, kuriem nav Eirokausu pieredze un tāpēc šādā atmosfērā bija slikts sākums, tomēr kopumā bijām gatavi mačam. Vēlējāmies atturēt pretiniekus no viegliem metieniem, lai nepieceltu kājās skatītājus,” izteicās Štelmahers. “Jā, kaut ko ļāvām iemest, bet kopumā cīnījāmies par katru bumbu un esmu priecīgs par komandu, ka uzvarējām. Ja būtu zaudējuši šajā mačā, mums paliktu mazas izredzes uz nākamā posma sasniegšanu, bet tagad jāturpina cīnīties.”

“Izskatās, ka izbraukuma spēlēs mums iet labāk. Laikam mājās traucē skatītāji. Nesaprotu kāpēc tur kļūdāmies daudzos metienos. Tomēr joprojām esam cīņā par izslēgšanas turnīru un joprojām esam priecīgi par to,” teica Latvijas vicečempionu treneris. “Bija labs komandas darbs. Uzvaru nodrošināja laukumā parādītā pašatdeve.”

“Mums bija ļoti svarīgi šos puišus uzvarēt, turklāt arī gadu gribējām sākt labi. Jutām, ka mums ir laba iespēja,” teica ventspilnieku spēlētājs Maiks Brusevics. “Viņi ir spēcīga komanda un zinājām, ka, lai uzvarētu, labi jāspēlē visas 40 minūtes.”

“Līdzīgi slikts starts mums bija arī Spānijā pret Tenerifes Iberostar, bet atspēlējāmies. Tomēr pirmajā ceturtdaļā tāpat labi nospēlējām aizsardzībā un tas mūs noturēja mačā,” pauda amerikāņu leģionārs.

Autors: LETA / Foto: LETA