AUNS
Velti laiku darbam un domā par profesionālo izaugsmi. Radīsies oriģinālas idejas, ko tomēr vajadzētu rūpīgi apsvērt. Izvērtē finansiālo izdevīgumu – lai atalgojums atbilst enerģijas patēriņam. Tāpat arī jāpievērš uzmanība tēriņiem. Attiecībās iespējamas viedokļu atšķirības ar mīļoto, centies nestrīdēties.

VĒRSIS
Darbā uz taviem pleciem gulsies liela atbildība. Ja kaut kas nevirzās uz priekšu tā, kā gribētos, atliec uz vēlāku laiku. Nevajadzētu pārpūlēties, cīnoties ar vējdzirnavām. Ir vērts papildināt zināšanas un apgūt jaunu pieredzi. Brīvajā laikā dari kaut ko kopā ar savu otro pusīti.

DVĪŅI
Dienu gaita lielā mērā atkarīga no garastāvokļa, būs daudz emociju un jūtīga uztvere. Centies saskatīt vairāk pozitīvā un turies tālāk no nīgriem ļautiņiem. Ja būsi līdzsvarā ar sevi, tad arī darbi veiksies raitāk un spilgti izpaudīsies tavas radošās spējas. Sirdslietās svarīga stabilitāte.

VĒZIS
Sabiedriskā dzīve sitīs augstu vilni. Saņemsi ielūgumus uz dažādiem pasākumiem, taču izvērtē to lietderību. Nevajadzētu velti tērēt savu dārgo laiku. Profesionālajā jomā iespējami jauni, interesanti izaicinājumi, tādēļ tam vajadzētu būt šībrīža prioritātei. Svarīgās lietās paļaujies uz intuīciju.

LAUVA
No dinamiskā dienu ritma vajadzētu „paņemt pauzi”. Jāuzmanās pārvērtēt situācijas, uzņemties vairāk, nekā spējat paveikt un jāturas tālāk no ambicioziem plāniem un pārāk vilinošiem piedāvājumiem. Pievērsies mājas darbiem un sirdslietām, izdaiļo un atsvaidzini ikdienu.

JAUNAVA
Var rasties vēlme pēc jaunām zināšanām un plašākiem apvāršņiem. Piesakies kursos, meklē informāciju un izglītojies. Ja ir iespējas, paņem atvaļinājumu un dodies tālākā ceļojumā. Paliekot mājās rēķinies ar to, ka būs daudz pienākumu ģimenē. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās un aizraujošas kaislības.

SVARI
Labprāt veidosi jaunas pazīšanās. Ir iespējas izveidot noderīgus lietišķos kontaktus, kas nesīs labumu ilgtermiņā. Uz to arī vajadzētu orientēties. Privātajā jomā sirds ilgosies pēc romantikas un dvēseles siltuma. Izrādi simpātijas un uzaicini mīļoto uz tikšanos, abi gūsiet pozitīvas emocijas.

SKORPIONS
Gādā par optimismu, centies pasaulē saskatīt gaišās krāsas un cilvēkos labo, tas palīdzēs atvērt ceļu uz citu sirdīm. Lietišķajā jomā laiks peļņai un jauniem izaicinājumiem. Iesaisties vērienīgos projektos un nebīsties realizēt pārdrošas idejas. Privātajā dzīvē mīļi romantiskas noskaņas.

STRĒLNIEKS
Par enerģijas trūkumu nevarēsi sūdzēties, būsi gatavs „gāzt kalnus” un pierādīt savas spējas. Droši dodies uz priekšu pretī nospraustajam mērķim. Labs laiks kontaktu veidošanai, bet nedrīkst ļaut vaļu emocijām. Visas situācijas risini ar vēsu prātu. Prātu mazliet domīgu darīs sirdslietas.

MEŽĀZIS
Filozofisks un apcerīgs noskaņojums. Prātosi par globālām vērtībām un nonāksi pie vērtīgām atziņām. Tavs padoms noderēs pašam un citiem, tikai neej par šķīrēju svešos strīdos, tādējādi var rasties problēmas. Daudz paveiksi darba frontē, bet arī privāto dzīvi nedrīkst atstāt novārtā.

ŪDENSVĪRS
Spēcīgi darbosies intuīcija un tas palīdzēs labāk izprast cilvēku nodomus un rīcības motīvus. Darbs prasīs daudz enerģijas, bet ar rezultātu būsi apmierināts. Ienākumi atkarīgi no iespējām izvirzīties un pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ja esošā situācija neapmierina, ķeries pie jauna darba meklējumiem.

ZIVIS
Ja šķiet, ka pietrūkst kādu iemaņu, mācies un uzklausi vecāko kolēģu pieredzi. Iespējama interese par filozofiskām vai ezotēriskām tēmām. Tajās atradīsi noderīgas atziņas. Privātajās lietās ieklausies savas otrās pusītes domās un respektē tās. Brīvdienās gūzma saimniecības darbu.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe