Jaunā nedēļa Ziemeļkurzemes pusē un Ventspils reģionā sāksies oktobra mēnesim neierasti ļoti silta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Nedēļas sākums Ventspils pusē sākās šonakt un šorīt ar intensīviem nokrišņiem lietus veidā, taču ciklona ietekme jau rīta pusē mazinājās. Pirmdien vēl nedaudz uzlīs priekšpusdienā, bet vēlāk mākoņu daudzums samazināsies un brīžiem spīdēs arī saule. Joprojām saglabāsies brāzmains rietumu puses vējš, kas brāzmās pūtīs līdz pat 20 m/s. Diena būs ļoti silta, jo gaiss iesils līdz +15 grādiem.

Līdz pat ceturtdienai gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, bieži spīdēs saule un nokrišņi nav gaidāmi. Vējš pierims, joprojām saglabāsies silti laikapstākļi, dienā gaisam iesilstot līdz +12..+15 grādiem.

Ceturtdien un piektdien atkal gaidāms īslaicīgs lietus, taču arī šajās dienās gaidāmi saulaini brīži. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu vējš, bet dienā gaiss iesils līdz +12..+14 grādiem. Nedēļas otrajā pusē arī palielināsies atmosfēras spiediens, kas nesīs mitrāku un arī siltāku gaisu.

14.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay