AUNS
Neraugoties uz tavu mūžam dzirkstošo enerģiju, brīžiem liksies, ka nevari ietekmēt apstākļus. Nesteidzies, nepieņem spējus lēmumus un neļauj, lai emocijas valda pār prātu. Kādam dzīvē svarīgi notikumi var saistīties ar ārzemju tēmu – profesionālā vai sirdslietu jomā. Labs laiks mācībām.

VĒRSIS
Nebaidies paņemt to, ko dzīve piedāvā. Pakāpšanās pa karjeras kāpnēm būs sekmīga, tikai jāpievērš uzmanība norunu un darījumu juridiskajai pusei. Ir arī īstais brīdis, lai apgūtu ko jaunu, vai dotos pieredzes apmaiņas braucienā. Brīvajā laikā iedvesmosies no kultūras pasākumu apmeklējumiem.

DVĪŅI
Daudz enerģijas veltīsi darbam, un viss ies no rokas, ar savu entuziasmu aizrausi pārējos. Tikai nedari neko steigā, jo pastāv riski pieļaut kļūdas. Neraugoties uz darbu gūzmu, parūpējies par savējiem un palīdzi ar padomu vai praktiski, ja tas nepieciešams, bet brīvdienas pavadi kopā ar mīļoto cilvēku.

VĒZIS
Darbs vai bizness prasīs spēkus, nervus, un tu emocionāli uztversi visu notiekošo. Apstājies un noskaiti līdz desmit – gan viss nokārtosies. Būtu labi brīvdienās kaut kur aizbraukt, jo sirds vilinās doties nezināmās tālēs. Vēlme pēc jauniem iespaidiem un situāciju maiņas.

LAUVA
Gaisā virmos romantiskas noskaņas, kas jau raisa domas par pavasari. Ja esi ar kādu kopā – samīļo, uzklausi, centies saprast. Rūpīgi plāno dienas, lai visu vari paspēt, ir labas iespējas parādīt savu profesionālo varēšanu un nostiprināt autoritāti. Pienākumus paveiksi godam.

JAUNAVA
Nedēļas nogalē atrodi laiku vienatnei, lai mierīgi apdomātu, ko patiešām vēlies. Kad esi ticis skaidrībā, izrunājies ar savu otro pusīti. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt piedzīvojumus un kaislības, kas nes viļņa virsotnē. Ja kārtojami lietišķie jautājumi iestādēs, rūpīgi sagatavojies.

SVARI
Kaut arī dažu brīdi liksies, ka visu zini labāk, tomēr ieklausies līdzcilvēkos, citu pieredze arī var lieti noderēt. Mājās jāgādā par mieru un saticību, esi pēc iespējas vairāk kopā ar savējiem. Labs periods, lai risinātu nekustamā īpašuma jautājumus vai pārkārtotu mājokļa interjeru.

SKORPIONS
Prāts atvērts jaunām zināšanām, ātri uztversi informāciju un tās gūzmā pratīsi atlasīt sev svarīgāko. Pēc saspringtām darba dienām vislabākā atpūta būs mājās kopā ar savējiem. Ja tev nav otrās pusītes, tad iespējama iepazīšanās romantiskos apstākļos. Diezgan svarīga finanšu joma. Pārāk netērējies!

STRĒLNIEKS
Pirms ko teikt vai pieņemt lēmumu, nopietni apdomā. Šobrīd visām situācijām jāpieiet atbildīgi, taču tavs iedzimtais optimisms palīdzēs sekmīgi tikt ar visu galā. Svarīga privātā dzīve un sirdslietas. Padomā, kā stiprināt attiecības. Ja tajās iezagusies rutīna, sarīko romantisku pasākumu.

MEŽĀZIS
Svarīgi viss, kas notiek mājās un ģimenē. Gādāsi par mājīgumu un radinieku labsajūtu, saimniekosi virtuvē un labprāt pulcēsi kopā radu saimi. Laba intuīcija un izpratne par situācijām un cilvēku nodomiem. Darbā vajadzēs tā nopietni un no sirds pastrādāt. Taču rezultāts priecēs, un arī citi paveikto novērtēs.

ŪDENSVĪRS
Daudz jaunu ideju un vēlme pēc plašākiem apvāršņiem. Vajadzētu pieteikties kursos vai apgūt kaut ko vēl nezināmu pašmācībā. Darbā pienākumu netrūks, taču brīvajā laikā atpūties un nekur netraucies. Galvā rosīsies interesantas idejas par jaunām peļņas iespējām. Ir vērts pamēģināt.

ZIVIS
Darbā nestrīdies ar priekšniecību un no esošās situācijas mēģini gūt labumu. Tas, kas notiek, notiek uz labu. Privātajā dzīvē varbūt viss nebūs pēc tava prāta, taču ir piemērots laiks attiecību stiprināšanai un sakārtošanai. Ja tevi aicina uz pasākumiem, noteikti dodies – satiksi noderīgus cilvēkus.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe