AUNS

Ir diezgan sarežģīts laiks, bet tevi tas nebiedē. Daudz dzirkstošas enerģijas un vēlme doties pretī jaunām virsotnēm. Enerģija mutuļos, taču jāuzmanās no pārsteidzības. Ja gribi kādu kritizēt – noskaiti līdz desmit, un tikai tad saki savu sakāmo. Prātā nāks lieliskas idejas par peļņu.


VĒRSIS

Pirmajā vietā finanšu tēma. No ienākumu stabilitātes lielā mērā atkarīgs sirdsmiers un dvēseles komforts. Naudas lietas turi kārtībā, visas vienošanās noformē juridiski korekti un nekautrējies runāt par adekvātu atalgojumu. Nevajadzētu iet par šķīrēju svešos strīdos, un jāturas tālāk no intrigām.


DVĪŅI

Daudz pozitīvu emociju un vēlme pēc sirsnīgas komunikācijas ar līdzcilvēkiem. Atstāsi labu iespaidu, un par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas. Brīvajiem ļaudīm iespējams iepazīšanās ar tālejošu turpinājumu. Darbā jāstrādā ar atdevi, bet neaizmirsti, ka katram “peles klikšķim” ir sava cena.


VĒZIS

Profesionālajā jomā jauni izaicinājumi. Iespējamas domstarpības ar darījumu partneriem, bet nevajadzētu ļaut vaļu emocijām. Rāma un konstruktīva pieeja ir tas, kas šobrīd vajadzīgs. Ja būsi mierīgs un pārliecinošs, tad iecerētie projekti attīstīsies un gūs kompanjonu un klientu atzinību.

LAUVA

Tu esi sabiedrības dvēsele, un pēdējie mēneši, iespējams, ir bijuši diezgan grūti. Tagad dzīve atgriezusies normālā gultnē, un ir īstais laiks satikt draugus, apmeklēt kādu pasākumu vai pasēdēt āra kafejnīcā. Darbā vai biznesā esi gatavs negaidītiem pozitīviem pavērsieniem.

JAUNAVA

Darbā atbildīgi pienākumi, bet tie jau tevi nebiedē. Esi pieradis strādāt čakli, un arī šoreiz ar visiem uzdevumiem lieliski tiksi galā. Iespējams, tavi talanti tiks pamanīti un novērtēti, un pavērsies jaunas karjeras iespējas, kas ļaus arī pavairot ienākumus. Satraucoši un iedvesmojoši pavērsieni iespējami sirdslietās.

SVARI

Darbā vai biznesā satraucošs laika periods. Ieceres un jaunie plāni var sabremzēties, norunas izjukt un rasties šķēršļi, kas nav atkarīgi no tevis. Ko iesākt? Vienkārši – nekrist panikā un nogaidīt. Gan laiks visu saliks savās vietās un sarežģītās situācijas sakārtosies. Brīvdienas velti ģimenei un mājas saimniecībai.

SKORPIONS

Darbā iespējamas stresa situācijas, konflikti un intrigas. Mēģini turēties no visa tā pēc iespējas tālāk. It īpaši tad, ja neviens nelūdz tevi iesaistīties. Labāk pievērsies mācībām un redzesloka paplašināšanai. Kursi, semināri, tiešsaistes apmācības ir tieši tas, kas šobrīd nepieciešams.

STRĒLNIEKS

Jaunas idejas un jauni projekti. Sajutīsi sevī enerģijas pacēlumu, kas ļaus paveikt lielus darbus. Būs gandarījums un arī ieguvums materiālā izteiksmē. Lai ko tu darītu, koncentrējies uz peļņu, bet raugies, lai viss ir sakārtots juridiski korekti. Attiecību jomā neliela spriedze. Saglabā vēsu prātu.

MEŽĀZIS

Profesionālajā vidē emocionāli dzīvosi līdzi visam notiekošajam. Varbūt pat pārāk daudz. Bet – ko gan iesākt, ja darbs ir teju vai būtiskākā tavas dzīves sastāvdaļa. Svarīgi būt tolerantam pret atšķirīgiem viedokļiem un izvairīties no strīdiem ar sadarbības partneriem. Brīvdienās parūpējies par ģimeni.

ŪDENSVĪRS

Dvēselē mazliet pesimistiskas noskaņas. Ik pa brīdim var rasties vēlme atspiest vaigu delnā un žēloties, ka “nu gan viss ir slikti…” Bet vai tiešām? Paskaties uz situācijām objektīvi. Patiesībā šobrīd ir lieliskas iespējas izcelties darbā. Un arī sirdslietās iespējami saviļņojoši notikumi.

ZIVIS

Netici visam, ko ļaudis runā… Informācija pie tevis var nonākt sagrozītā veidā. Varbūt kāds vienkārši neskaidri izsakās, bet kāds, iespējams, tīšuprāt runā puspatiesības. Pirms kaut ko uzsākt vai pieņemt lēmumus, visu pats pārbaudi. Brīvdienās prieku, spēku un enerģiju dos kopā būšana ar savējiem.

10.07.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay