Basketbola klubs Ventspils trešdien noslēdzis līgumu ar 28 gadus veco amerikāņu centra spēlētāju Todu O’Braienu. Ar viņu līgums noslēgts līdz sezonas beigām, trešdien oficiāli apstiprināja kluba valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics.

2,11 m garais amerikānis jau reiz ir spēlējis Latvijā. Tas notika 2012./2013.gada sezonā, kad O’Braiens pārstāvēja Jēkabpils vienības sastāvu. Toreiz viņš aizvadīja 36 spēles, vidēji katrā guva 16 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem. Šosezon viņš spēlēja Libānas augstākajā līgā. Karjeras laikā spēlējis arī Francijā, Japānā un Polijā.

“Ar Toda pievienošanos mūsu klubam ceram uzlabot komandas spēli tiešā groza tuvumā, cīņā par atlecošajām bumbām un “pagarināt” komandas spēlētāju rotāciju, dodot atpūtu komandas līderiem. O’Braiens ar komandu ir kopā jau no pagājušās nedēļas, ir pietiekami labā sportiskā formā, tomēr, kā ik vienam , nepieciešams laiks, lai pilnvērtīgi iekļautos komandas sastāvā. Tieši komandas spēle ar pietiekami plašu sastāva rotāciju ir bijis mūsu spēks sezonas garumā, ko arī ceram izmantot atlikušajās regulārās sezonas spēlēs un izslēgšanas spēlēs, cīņā par Latvijas Basketbola līgas čempionu titulu,” komentēja Pleinics.

O’Braiens izies laukumā jau sestdien, 18.martā, kad ventspilnieki savā laukumā uzņems Ogre/Kumho Tyre vienību.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils