FK Ventspils divas sarkanās kartītes un 20 minūtēs zaudē 5 vārtus

1272

Nepatīkamu zaudējumu Latvijas futbola virslīgas čempionāta spēlē piektdien piedzīvoja Ventspils futbolisti, kas viesos ar 1:5 kapitulēja Jūrmalas Spartaks vienībai. Ventspilnieki visus vārtus zaudēja pēdējo 20 minūšu laikā pēc diviem noraidījumiem. Ventspilij šis bija pirmais zaudējums šosezon, bet jūrmalnieki pēc šīs spēles pārņēma no Ventspils līdera grožus.

Spēles pirmā puse aizritēja samērā vienmuļi – nebija bīstamu momentu, futblisti bieži kļūdījās, bet tas saprotams, jo bija slikti laika apstākļi, zālājs – slidens. Tieši tā iemesla dēļ arī tika atklāts rezultāts. Diezgan kuriozā situācijā pēc stūra sitiena jūrmalnieku aizsargs gribēja raidīt bumbu prom, taču nedaudz paslīdēja un bumba aizlidoja otrā virzienā – mājinieku vārtos.

Daudz agresīvāka un asāka spēle aizritēja otrajā puslaikā. Jau spēles pirmajā daļā mājinieki vairākkārt asi nospēlēja pret Juriju Žigajevu un citiem, taču brīdinājumi nesekoja. Otrajā puslaikā otro brīdinājumu un līdz ar to – noraidījumu saņēma ventspilnieku līderis, čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Ģirts Karlsons. Viesi turējās, taču 70.minūtē Jevgēņijs Kozlovs panāca izlīdzinājumu. Jau pēc piecām minūtēm Jevgeņijs Kazačoks jau vadībā izvirzīja jūrmalniekus. Vadzis bija lūzis, turklāt 82.minūtē noraidījumu par pēdējās cerības pārkāpumu saņēma vārtsargs Maksims Uvarenko. Vārtos stājās Andrejs Pavlovs, taču Kazačoka soda sitienu nespēja tvert. Atlikušajās minūtēs ventspilnieki jau bija izkāruši balto karogu un zaudēja vēl divus vārtus – precīzs abas reizes bija Vladislavs Kozlovs.

Abu komandu pirmajā spēlē Ventspilī ar 2:1 uzvarēja ventspilnieki.

Tagad kopvērtējumā jūrmalnieki ar 22 punktiem atguva vadību, bet ventspilnieki seko ar 21 punktu.