FK Ventspils otrais zaudējums pēc kārtas, šoreiz pret Riga FC

970

FK Ventspils futbolisti ceturtdienas vakarā piedzīvoja otro zaudējumu Latvijas virslīgas čempionātā šosezon, kad izbraukumā ar 0:1 atzina Riga FC pārākumu. Šis ventspilniekiem bija otrais zaudējums pēdējās divās spēlēs.

Spēle ritēja līdzīgi, neskatoties uz to, ka otrajā puslaikā bija jāpieredz arī spēcīgas lietusgāzes. Tas gan neietekmēja mača gaitu.

Visu spēles gaitu pārsvars piederēja ventspilniekiem, taču pārspēt mājinieku vārtsargu tā arī neizdevās. Vēl vairāk, iespēju izmantoja Riga FC. Spēles 70.minūtē Elvis Stuglis, kurš laukumā bija devies vien pirms 11 minūtēm, pēc standartsituācijas vispirms sita ar galvu. Pirmais sitiens tika bloķēts, bet bumba atkal nonāca pie Riga FC futbolista, kurš to nekavējoties raidīja vārtu tālajā stūrī.

Mača beigās Ventspils futbolisti izdarīja spiedienu uz Riga FC vārtiem, taču izglābties no zaudējuma nespēja. Visā spēlē ventspilniekiem nospiedošs pārsvars sitienu izpildē – 17:3.

Jāatzīmē, ka savu 100.spēli virslīgas čempionātā aizvadīja Eduards Tīdenbergs.

Arī nākamo spēli FK Ventspils aizvadīs izbraukumā, kad tiksies ar līdervienību RFS.

Kopvērtējums: RFS 28 punkti (11 spēlēs), Liepāja/Mogo 24 (12), Jūrmalas Spartaks 22 (11), Riga FC 22 (12), FK Ventspils 22 (12), FK Jelgava 8 (12), Metta/LU 3 (11), Valmiera Glass/ViA 1 (11).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils