Arī Kempbels atgriežas BK Ventspils

1176
Autors: Publicitātes foto
Autors: Publicitātes foto

BK Ventspils rindās atgriežas viens no visu laiku kluba labākajiem spēlētājiem Florians Kempbels. Līgums ar basketbolistu parakstīts uz vienu sezonu.

Kempbels pārstāvēja Ventspils rindas 2012./13.gada sezonā, kad viņš ar vidēji spēlē gūtajiem 12,8 punktiem kļuva par komandas rezultatīvāko spēlētāju. Vēl šajā gadā kopīgiem spēkiem tika izcīnīts Baltijas Basketbola Līgas čempionu tituls.

Pēc pavadītās sezonas Ventspilī, Kempbels atgriezās Itālijā, kur bija spēlējis pirms pievienošanās BK Ventspils. Kempbels pārstāvēja Enel Basket Brindsi un regulāro sezonu pabeidza piektajā vietā. Brindsi komandas sastāvā Itālijas čempionātā Kempbelam 33 spēles un vidēji ik mačā gūti 8,7 punkti.

2014./15.gada sezonu Kempbels iesāka Vācijas Bundeslīgas klubā MHP Riesen no Ludvigsburgas, kurā paspēja aizvadīt vien septiņas spēles, kurās ik mačā tika gūti 7,6 punkti. Sezonas otrajā pusē Kempbels vēlreiz atgriezās Itālijā, lai pievienotos A sērijas komandai Orlandi Basket. Šajā komandā viņam deviņas spēles un 8,4 punkti ik mačā.

Savukart pagājušo sezonu viņš spēlēja Polijas klubā Energa Czarni Slupsk, kur 37 spēlēs guva vidēji 9,4 punktus.

Panākot vienošanos ar Kempbelu, BK Ventspils ir līgumi vēl ar sekojošiem spēlētājiem: ar Kristapu Janičenoku, Māri Gulbi, Arti Ati, Rihardu Lomažu, Andreju Gražuli, Aigaru Šķēli, Tomu Leimani, Edgaru Zeļoni, Čeiku Mbodžu, Māri Ziediņu, Villiju Dīnu un Ronaldu Zaķi.