Līdzīgi kā iepriekšējās dienās, arī turpmākās dienas Latvijā saglabāsies pārsvarā saulains un silts laiks. Laika apstākļi nedaudz mainīsies vien nedēļas nogalē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Nedēļas sākumā un vidū virs Baltijas valstīm saglabāsies paaugstināts atmosfēras spiediens, tādēļ mākoņu daudzums būs neliels un būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Naktīs un no rītiem atsevišķos rajonos veidosies migla un dūmaka. Nedēļas vidū vējš iegriezīsies no ziemeļaustrumiem, austrumiem un piekrastē nedaudz pastiprināsies. Gaiss naktīs atdzisīs līdz +3…+8 grādiem, un vietām zāles virskārtā veidosies salnas. Savukārt dienā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +18…+23 grādiem, tikai piekrastes rajonos būs vēsāks laiks – tur gaiss dienā iesils vien līdz +11…+16 grādiem.

Nedēļas otrajā pusē Latvijā ieplūdīs siltāks gaiss un termometra stabiņš pakāpsies līdz +20…+25 grādiem. Naktī gaisa temperatūra pazemināsies līdz +13…+16 grādiem valsts rietumu daļā un piekrastē.

Darba nedēļas izskaņā Latvijai pietuvosies atmosfēras fronte, un tās ietekmē veidosies gubu-lietus mākoņi, kas nesīs arī pērkona lietusgāzes.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA