Ventspilī vīrietis nežēlīgi ar āmuru nositis 90 gadus vecu radinieci

479

Ventspilī nežēlīgu slepkavību pastrādājis kāds pilsētas iemītnieks, kurš ar āmuru nositis savu 90 gadus veco radinieci, pavēstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Nežēlīgā slepkavība notikusi 4.augustā. Kādā dzīvoklī tika atrasta aptuveni 90 gadus veca sieviete ar sistām brūcēm galvā. Sievieti nogādāja medicīnas iestādē, taču pēc pusnakts tika saņemta informācija par to, ka sieviete no gūtajām traumām slimnīcā mirusi.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 1967. gadā dzimis vīrietis, sievietes radinieks. Noskaidrots, ka minētajā datumā viņš pie sievietes ciemojies un viņiem izcēlies mutisks konflikts. Vīrietis paņēma āmuru un iesita sievietei pa galvu, pēc tam paņemot sievietes mobilo telefonu un naudu, un pametot dzīvokli. Sievieti atrada viņas draudzene, kura arī izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus.

Šobrīd vīrietim tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu. Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smaga un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay