Visi ilgi gaidījušie slēpošanas un snovborda cienītāji var priecāties arī Ventspilī, jo veselu dienu ātrāk apmeklētāju rīcībā ir nodots Ventspils Piedzīvojumu parka lielais slēpošanas kalns!

Sākotnēji bija plānots, ka sniega sagatavošana uz lielā kalna ilgs līdz trešdienas pēcpusdienai un kalnu atvērs slēpotājiem un snovbordistiem trešdienas pēcpusdienā. Tomēr, kā informēja Ventspils Piedzīvojumu parka administrācija, slēpošanas kalns tika atvērts otrdienas vakarā plkst.19.

Tātad, kopš otrdienas vakara darbojas abi centrālie pacēlāki, bet apmeklētāju rīcībā ir pieejams arī viss slēpošanas un snovborda inventārs, turpat kafejnīcā iespējams sasildīties ar siltu dzērienu vai ēdienu. Mazais bērnu kalniņš ar bezmaksas ragaviņām ir pieejams jau kopš svētdienas un to aktīvi izmanto.

Piedzīvojumu parkā informē, ka slēpošanas kalnā pagājušajā nedēļas nogalē tika uzsākta sniega ražošana ar sešiem sniega lielgabaliem un labvēlīgu laika apstākļu dēļ sniega ražošanu varēja turpnāt līdz šim bez pārtraukuma. Tas arī izskaidro, kādēļ trase ir pieejama diennakti ātrāk nekā sākotnēji plānots. Kalnā mākslīgā sniega segas sagatavošana var notikt, ja gaisa temperatūra pastāvīgi ir zemāka par –3, tad sniega segas izveidošanai nepieciešamas četras līdz piecas dienas.

Sākot ar trešdienu kalns būs atvērts no plkst.15.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA