Ventspils autoostā iekārtots rotaļu stūrītis bērniem

1616

Pašvaldības SIA Ventspils reiss, pārstāvot pašvaldību, kas atzīta par ģimenei draudzīgu, sagatavojis patīkamu pārsteigumu ģimenēm ar bērniem Ventspils autoostā. Autoostas apsaimniekotājs uzgaidāmajā zālē iekārtojis bērnu rotaļu stūrīti. Tas uzlabos autoostas pieejamību ģimenēm ar bērniem, kam, gaidot autobusu, autoostas uzgaidāmajā zālē nākas uzturēties ilgāku laiku.

Kā allaž uzsvēris uzņēmums Ventspils reiss, viena no uzņēmuma vērtībām ir cilvēks, jo sabiedriskā transporta pakalpojums ir pakalpojums no cilvēka cilvēkam. Tāpēc viena no prioritātēm uzņēmuma darbībā ir atbalsts gan darbinieku, gan klientu ģimenēm. Domājot par pasažieru ērtībām, jau piecus gadus, atjaunojot autoparku, tiek iegādāti tikai zemās grīdas autobusi, kuros ērti pārvietoties vecākiem ar bērnu ratiņiem un personām ratiņkrēslos. Atbalsts pieejams darbinieku ģimenēm, kam iespējams saņemt gan papildus atvaļinājuma dienas, gan iespēju veikt savus darba pienākumus, saskaņojot darba laiku ar ģimenes iespējām. Darbinieku ģimenes tiek atbalstītas arī materiāli, jo ikviens darbinieks saņem piemaksu par uzņēmumā nostrādātiem gadiem, nesmēķētāju piemaksu, ja ar savu parakstu apliecināts, ka šis netikums nepiemīt, kā arī pabalstu, aizejot atvaļinājumā. Tāpat ir iespējams iegādāties veselības apdrošināšanas polises ne tikai sev, bet arī ģimenes locekļiem.

Uzņēmuma ieguldījumu ģimeņu atbalstā novērtējusi arī Labklājības ministrija, kas jau trīs gadus pēc kārtas piešķīrusi Ventspils reisam ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, ko iespējams iegūt tikai tiem uzņēmumiem, kas piedalās ilgtspējas indeksa noteikšanā. Pašvaldības SIA Ventspils reiss tā noteikšanā piedalījies trīs gadus – divas reizes izcīnījis Sudraba kategoriju, bet 2015.gadā – Zelta kategoriju, kas liecina – uzņēmums attīstās un meklē jaunas iespējas, lai nodrošinātu savas darbības ilgtspēju.