Ventspils augstskolā teju visās programmās vēl ir pieejamas budžeta vietas

1028

Kopš pirmdienas visās augstskolās Latvijā, tajā skaitā arī Ventspils augstskolā, sākās papilduzņemšanas periods. Ventspils augstskolā papilduzņemšana notiek visās programmās, turklāt gandrīz visās vēl ir pieejamas arī budžeta vietas, Ventspilnieks.lv uzzināja augstskolā.

Gandrīz visās studiju programmās vēl ir pieejamas valsts finansētas studiju vietas, kuras tiks piešķirtas reflektantiem pieteikšanās rindas kārtībā, tāpēc ir īpaši svarīgi neatlikt pieteikšanos studijām uz pēdējo dienu, norāda augstskolas pārstāvis Edgars Žukovskis.

Viņš pastāstīja, ka uzņemšanas pirmajā kārtā, kas norisinājās no 28. jūnija līdz 12. jūlijam, līgumu par studiju uzsākšanu augstskolā jaunajā mācību gadā parakstīja gandrīz 200 reflektanti.

“Mēs tiecamies būt soli priekšā. Mūsu augstskolas studiju vide un mācībspēki ir nemitīgā virzībā uz attīstību, kas motivē jauniešus un pieredzējušus profesionāļus nākt un studēt Ventspils augstskolā, un sākt savu nākotnes izrāvienu īstajā vietā”, atzīmē augstskolas rektors, profesors Kārlis Krēsliņš.

Papilduzņemšanā ir iespējams pieteikties uz visām studiju programmām – pamatstudiju un augstākajā studiju līmenī. Lai pieteiktos studijām, Ventspils Augstskolā jāierodas klātienē darba dienās no 9.00 līdz 16.00. Piesakoties būs jāsamaksā reģistrācijas maksa 35 eiro apmērā.

2021./2022. akadēmiskajā gadā augstskola piedāvā studijas uzsākt deviņās pamatstudiju programmās, piecās maģistra un divās doktora līmeņa programmās.

27.07.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils augstskola