Pasažieru pārvadātājs “Ventspils reiss” nolēmis ziedot vienu no saviem mikroautobusiem Ventspils sadraudzības pilsētai Vinnicai Ukrainā.

Šonedēļ, 15. augustā, Ventspilī viesojās Ukrainas vēstnieks Latvijā Anatolijs Kucevols, lai pārrunātu ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības un uzņēmumu pārstāvjiem iespējamo turpmāko sadarbību. Vizītes laikā vēstnieks apmeklēja arī uzņēmumu “Ventspils reiss”, lai vienotos par uzņēmuma ziedotā mikroautobusa tālāku nogādāšanu uz Ukrainu.

Līdz ar autobusu uz Vinnicu tiks nosūtītas gan autobusa rezerves daļas, ko ziedos uzņēmums “Ventspils reiss”, gan arī brīvprātīgie ziedojumi. Lai arī autobusa nobraukums jau ir ap 800 000 kilometru, joprojām tas ir labā tehniskā kārtībā. Pirms autobusa nodošanas Ukrainas vēstniecībai, kas plānota 25. augustā, tam veikti arī visi nepieciešami remonti un pilna tehniskā apkope.

Lai sniegtu atbalstu sadraudzības pilsētas Vinnicas iedzīvotājiem, uzņēmums “Ventspils reiss” aicina ventspilniekus atbalstīt iniciatīvu un piedalīties ziedojumu akcijā “Pilsēta pilsētai”, sarūpējot saimniecības, higiēnas (bērnu un pieaugušo autiņbikses, bērnu paladziņi, mitrās salvetes, tualetes papīrs, zobu pasta, zobu birstes, dušas želeja, ziepes, roku krēmi u.c.) un pārtikas preces, jo īpaši pārtiku mazuļiem, kā arī ziemas sezonai atbilstošu apģērbu, apavus vai mājsaimniecībā noderīgas lietas –  segas, guļammaisus, elektriskos sildītājus utt.

Aicinām ikvienu ventspilnieku autobusa piepildīšanai sarūpētos ziedojumus nogādāt norādītajās vietās, kur stāvēs mūsu zilizaļais mikroautobuss:

  • otrdien, 22. augustā, no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00  pie veikala “Citro”, J.Poruka ielā 16
  • trešdien, 23. augustā, no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00 pie tirdzniecības centra “Tobago”, Lielajā prospektā 3/5

Atbalstu Ukrainas karā cietušajiem pašvaldības SIA “Ventspils reiss” sniegusi jau arī iepriekš, tāpēc uzņēmums pateicas visiem tiem, kuri līdz šim iesaistījušies labdarības akcijās un ziedojuši Ukrainas iedzīvotājiem, cerot uz ventspilnieku atbalstu arī šajā reizē!

 

18.08.2023. / Autors: PSIA “Ventspils reiss” / Foto: PSIA “Ventspils reiss”