Ventspils pilsētā pēdējā laikā saņemta informācija par viltus Sociālā dienesta darbiniekiem, kuri cenšas iekļūt ventspilnieku dzīvokļos, Ventspilnieks.lv uzzināja dienestā.

Dienests atgādina, ka Sociālā dienesta sociālais darbinieks, apmeklējot klientu dzīvesvietā, vispirms uzrāda savu darba apliecību. Tajā ir minēts iestādes nosaukums, ir sociālā darbinieka fotogrāfija un amats. Uz apliecības ir Ventspils pilsētas Sociālā dienesta vadītājas paraksts un iestādes zīmogs.

Sociālais darbinieks nekad nenāk uz mājām neaicināts. Sociālais darbinieks, pirms dotos jūs apmeklēt dzīvesvietā, noteikti ar jums sazinātos. Tātad sociālais darbinieks tiek uzrunāts, un viņš nāk pie jums un nekad nav citādāk. Ja jums zvana pie durvīm un uzdodas par Ventspils pilsētas Sociālā dienesta darbinieku, jums ir jāsazinās ar Ventspils pilsētas Sociālo dienestu pa  tālruni 63601210 vai 63663001.

Sociālais dienests aicina nebūt lētticīgiem un norāda, ka sociālais dienests, piešķirot iedzīvotājiem pabalstu vai sniedzot tiem palīdzību, nekad neprasa no palīdzības saņēmēja naudu un neliek parakstīt līgumu.

Dienests aicina brrīdināt tuviniekus, īpaši sirmgalvjus, jo nereti par krāpnieku upuriem kļūst tieši viņi. Runājiet ar saviem vecākiem, vecvecākiem, lai viņi nenonāktu šādās situācijās, jo tas viņiem rada lielu stresu un pārdzīvojumu, uzsver dienests.

13.08.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com