FK Ventspils futbolisti sestdien savā laukumā aizvadītajā Latvijas čempionāta spēlē ar pašreizējo čempionvienību Jūrmalas Spartaks nospēlēja neizšķirti 1:1. Zaudējot svarīgus divus punktus, ventspilnieki attālinājās no izredzēm kļūt par valsts čempioniem, jo līderi Riga FC ir priekšā jau par sešiem punktiem, turklāt sestdien pārtrūka ventspilnieku sešu uzvaru sērija.

Tiesa, spēli veiksmīgi iesāka tieši ventspilnieki, kuri jau 11.minūtē pēc brazīlieša Eliu Monteiru Batistu precīzā sitiena atklāja rezultātu. Mača turpinājumā bija vērojama agresīva un enerģiska cīņa abu komandu izpildījumā, taču rezultāts nemainījās ļoti ilgu laiku.

Jo tuvāk bija mača beigas, jo aktīvāk spēlēja jūrmalnieki, kuri savu arī panāca – tikai divas minūtes pirms spēles beigām Aleksandrs Prudņikovs asā cīņā pie mājinieku vārtiem raidīja bumbu tīklā.

Situācija kopvērtējuma galvgalī ir vēl saspringta, lai arī līderi Riga FC šobrīd ir jau sešu punktu attālumā no Ventspils komandas. Rīdzinieki sestdien pārliecinoši ar 2:0 apspēlēja Jelgavu. Turklāt virslīgas ietvaros tā zaudējumu nav piedzīvojusi jau kopš 21.maija, bet pa šo laiku izcīnītas 15 uzvaras un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Jāatzīmē, ka tieši starp Riga FC un FK Ventspils trešdien, 24.oktobrī, Rīgā gaidāma Latvijas kausa izcīņas finālspēle. Pēc tam virslīgas čempionāta nākamajā kārtā abas komandas tiksies atkal, turklāt – Rīgā. Tad ventspilniekiem būs noteikti jāuzvar, lai vēl saglabātu izredzes uz zelta medaļām.

Kopvērtējumā Riga FC ir 59 punkti, FK Ventspils – 53 punkti, bet RFS – 52 punkti.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils