Lomažam pieci trejači, BK Ventspils pārliecinoši uzvar Ogrē

1399

Otro pārliecinošo uzvaru līdzšinējās divās Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlēs svinējuši BK Ventspils basketbolisti. Šoreiz ventspilnieki spēlēja izbraukumā un ar 101:70 pārspēja Ogre/Kumho Tyre vienību.

Spēles ievadā vadībā bija ventspilnieki, taču tad Ogres vienība ieguva nelielu pārsvaru, kuru palielināja līdz pieciem punktiem otrās ceturtdaļas sākumā. Taču viesi iespēlējās, panāca izlīdzinājumu (22:22) un pēc tam – vadību, kuru vairs no rokām neizlaida.

Pamazām BK Ventspils iekrāja arvien lielāku pārsvaru. Pirmo puslaiku izdevās noslēgt ar sešu punktu handikapu (41:35), bet pēc atpūtas pārsvaru strauji palielināja. Spēles otru pusi ventspilnieki iesāka ar lielisku izrāvienu 15:2, panākot jau 56:37. Ogrēnieši spēles turpinājumā vairs nespēja atgūties un beigās ventspilnieki guva pārliecinošu uzvaru.

Rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās bija Rihards Lomažs, kurš sakrāja 19 punktus. Turklāt viņš realizēja visus piecus tālmetienus. 16 punkti lietuvieša Edgara Zeļoņa rēķinā, pa 13 punktiem – Ronaldam Zaķim un Rihardam Kuksikam.

Nākamajā spēlē BK Ventspils savā laukumā uzņems Barons vienību. Spēle notiks trešdien plkst.19.